Žena sbírájící dříví
olej, sololit, 25 x 30 cm, sign. PD Jos. Krasický, rám, na rámu oděrky
ID: 266043
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2023 14:40
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)