Projížďka v plachetnici
olej, plátno, 34 x 55,5 cm, sign. PD J. Hansen, rám, poškozeno
ID: 266030
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:08
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)