Jan Amos Komenský
litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. J. Sacha
ID: 265826
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:12
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids