Jan Amos Komenský
litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
ID: 265826
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)