Karel Hynek Mácha
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 16/70, tisk na ručním papíře Fabriano
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. J. Sacha
ID: 265824
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:08
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids