Karel IV.
litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 13/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. J. Sacha
ID: 265822
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:04
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids