bratři Čapkové
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. J. Sacha
ID: 265821
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:05
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids