bratři Čapkové
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
ID: 265821
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:05
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu