Pohled na Karlův most
akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 265800
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 19:02
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids