Nová radnice v Brně
lept, 1951, 33 x 20,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, značeno na desce PD Vondrouš 1951
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 265070
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:47
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids