Nová radnice v Brně
lept, 1951, 33 x 20,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, značeno na desce PD Vondrouš 1951
žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
ID: 265070
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:47
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)