Horská krajina
olej, karton, 25 x 33 cm, sign. PD Sedláček
soukromý žák prof. Čutty
ID: 264804
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:40
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)