Dáma se slunečníkem
litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. DU V. Sychra 40, rám, mírně zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 264736
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:56
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids