Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Houslisti
ocelorytina, 1979, 12,5 x 17,1 cm, sign. DU K. Beneš 79, pasparta, č. 25/200, v grafice drobounké nahnědlé skvrnky, na spodním okraji uprostřed pasparty měkolik skvrn, textílie po obvodě pasparty otřepená
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 264700
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 18:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8
Historie příhozu