Obrazy z cest
3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje
Antiqari.at Radhošťská
ID: 264697
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:28
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)