Pohled na Pražský hrad
olej, karton, 42 x 28,5 cm, sign. PD Artmen, rám
ID: 264176
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
ID: 264176
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)