Židovské město v Praze
olej, karton, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 263664
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:06
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu