Interiér Pražské Staronové Synagogy
olej, plátno, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 263663
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:04
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu