Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze
olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 263661
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:58
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)