Zlatá ulička
olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 263654
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 19:50
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)