Povoz s koněm
akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 263642
Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 21:14
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids