Povoz s koněm
akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami
Antiqari.at Radhošťská
ID: 263642
Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 21:14
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)