Vlající žena
litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo
Antiqari.at Radhošťská
ID: 263622
Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:24
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)