Africké umění 15
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno
ID: 262829
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)