Africké umění 6
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 262826
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:21
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids