Africké umění 6
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno
ID: 262826
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu