Africké umění 5
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 262825
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:22
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids