Venkovské stavení
akvarel, papír, 1940, 30,5 x 33,5 cm, sign. LD Margold 40, rám, na zadní straně věnování autora
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 262820
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2023 18:14
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids