Pobřeží
akryl, plátno, 1985, 34,3 x 38,3 cm, sign. LD A. Barač 1985, klínový rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 262819
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:02
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids