Pobřeží
akryl, plátno, 1985, 34,3 x 38,3 cm, sign. LD A. Barač 1985, klínový rám
ID: 262819
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)