Z Českého Krumlova IV.
litografie, 18 x 26,5 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99
žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
ID: 262818
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)