Z Českého Krumlova III.
litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99
žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
ID: 262817
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:18
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)