Kopretiny
olej, plátno, 28 x 24 cm, sign. LD Sokolová L., rám
ID: 262785
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:51
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu
ID: 262785
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)