Mezi domy
dřevoryt, 1926, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD J.H.6, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 262688
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2023 19:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids