Mezi domy
dřevoryt, 1926, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD J.H.6, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 262688
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2023 19:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu