Pohled na Pražský hrad
lept, mezzotinta, 21 x 23,5 cm, sign. PD V. Röhling, značeno v desce LD V. Röhling, rám, mírně zažloutlý papír, rám otlučený
Antiqari.at Radhošťská
žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 262684
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:08
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)