Pohled ze zahrady
litografie, 1985, 19,5 x 25 cm, sign. PD Šimůnková 85, pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 262680
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:40
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu