Bečva
akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 262677
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 20:08
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids