Bečva
akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 262677
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu