Podzim ve vesnici
olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. DU J. Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 262657
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 19:34
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)