Jezdkyně
litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 262654
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:22
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu