Lesní cesta
olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 262645
Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:46
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)