Podzimní les
akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 262639
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu