Knihy svaté!
akvarel, papír, 15 x 6 cm
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 262559
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu