Faust
tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 262552
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:26
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu