Přípravná studie
akvarel, papír, 15 x 17 cm
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 262550
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:49
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)