Ukřižování
akvarel, papír, 11,5 x 9,5 cm
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 262545
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:47
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu