Před kostelem
linoryt, 1935, 14,7 x 8,6 cm, sign. PD VFleissig 35, lehce zažloutlý papír
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 262544
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu