Stará Olomouc
linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 262543
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:20
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)