Kůň
litografie, 1970, 29,5 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, rám, č. 28/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 262508
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2022 14:36
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu